AVUKAT İHSAN MANTICI

AVUKAT İHSAN MANTICI

Hakkımda

İhsan Mantıcı 1972 Konya doğumludur. 1997 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. 23 Yıllık mesleki tecrübesiye Tüm Türkiye'de takip etmekte olduğu icra/dava takiplerini ekip arkadaşlarıyla birlikte özveri ve sorumlulukla verimli sonuç alma odaklı çalışmaktadır.

“Biz hukukcular, avukatlar köprüler kurmuyoruz. Kule dikmiyoruz, motor yapmıyoruz, resim boyamıyoruz. Yaptığımız bütün işlerde insan gözünün görebileceği pek az şey var. Ama sorunları çözüyoruz; gerginliği gideriyoruz; hataları düzeltiyoruz; insanların yükünü üstleniyoruz; çabalarımızla barışçıl bir devlette insanların huzurlu ve adil bir yaşam sürmelerini mümkün kılıyoruz.” John W. Davis

Hakka inanıyoruz; iyiyi, güzeli ve doğru olanı sabırla yapmaya çalışıyoruz. Hukukun tanıdığı ve koruduğu yetki olan hakkı savunuyor, hakkı, hak sahibini temsil ediyoruz. İnanmadığımız hiçbir icra/davaya vekalet sunmuyoruz. Avukat müvekkil gizliliğini gözeterek, içtenlikle, çözüm odaklı olarak erdemli bir şekilde hak sahibinin hakkı olanı elde etmesine aracılık etmekteyiz.

© 2020 AVUKAT İHSAN MANTICI Tüm hakları saklıdır. Designed by BT TEKNOLOJİ